מה זה פיתוח Cross Platform

פיתוח Cross-Platform למכשירים הניידים הוא לרוב דרך טובה לחסוך בעלויות הפיתוח ולהפיץ את התוכנה לשוק בזמנים קצרים יותר. על-ידי פיתוח אפליקציית Cross-Platform תוכל בו זמנית לקבל פתרון זמין לכל הפלטפורמות הגדולות iOS, אנדרואיד ועוד.

מאגר המפתחים שלנו כבר מנוסה בסביבות Cross-Platform המודרניות PhoneGap, Xamarin ו Ionic2 , אנו נעזור לך לבנות את האפליקציה שלך בזמן ולעמוד בתקציב הפרוייקט.

פיתוח ייעודי לעומת פיתוח Cross-Platform, כך תבחר באופציה הנכונה בעזרת MyApp

לכל פלטפורמה יש את היתרונות שלה. ריכזנו עבורכם את היתרונות הבולטים של שני סוגי פיתוח אלה. אתם מוזמנים לפנות אלינו ומומחה פיתוח מובייל יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציות Native

אפליקציות Cross-Platform

אפליקציות Native מול Cross-Platform

אם באפליקציה שלך נדרשים חישובים מורכבים או אנימציות כבדות, כנראה שבחירה באפליקצית Native הוא הפתרון הנכון עבורך על-מנת להשיג ביצועים גבוהים ומעבר חלק בין מסכים.

ביצועים

אפליקציות Cross Platform לרוב מושתתות על טכנולוגית HTML5. הן יכולות להיות קצת פחות חלקות מאשר אפליקציות Native במיוחד אם נדרש UI מורכב ושימוש באנימציות כבדות. כל זה לא חל על אפליקציות Xamarin שמתמשת במנוע ++C.

לפיתוח אפליקציות Native נדרש זמן רב יחסית ל-Cross-Platform, במידה וזמן הוא גורם מכריע פיתוח ב-Cross-Platform יהיה הפתרון הנכון עבורך. באפליקציות Native אין קוד משותף בין מערכות ההפעלה לכן צריך לפתח לכל מערכת בנפרד.

זמני פיתוח

פיתוח אפליקציית Cross-Platform יכול לחסוך זמן יקר. קוד משותף בין האפליקציות מקצר את זמני הפיתוח והאפליקציה תהיה מוכנה בזמן קצר יותר.

פיתוח אפליקציות Native יקר יותר בהשוואה לפיתוח Cross-Platform. לדוגמה, לשכור מפתח HTML5 או Xamarin זול יותר בהשוואה להקמת צוות יעודי לכל פלטפורמה.

עלויות

פיתוח אפליקצית Cross-Platform בדרך כלל יעלה 30%-40% פחות מאשר פיתוח אפליקציית Native. החסכון בעלויות יהיה אפילו משמעותי יותר אם נדרשת תמיכה ביותר משתי פלטפורמות.

בגלל שמדובר באפליקציה נפרדת לכל פלטפורמה הדבר מצריך להחזיק אנשי פיתוח לכל אחת מהפלטפורמות הנתמכות.

תחזקוה

לרוב אפליקציות Cross-Platform זולות וקלות יותר לתחזוקה מכיוון שהן חולקות קוד משותף. באפליקציות HTML5 כמות הקוד המשותף יכולה להגיע ל-90%.

ליצור חווית משתמשת משובחת הינה משימה פחות מורכבת באפליקציות Native.

חוויית  משתמש

באפליקציות Cross-Platform יידרש יותר מאמץ על-מנת להגיע לחווית משתמש זהה כמו באפליקיות Native.