תהליך העבודה שלנו
ומטודולוגיות פיתוח

Scrum - מה זה ולמה משתמשים בזה ?

אז מה זה Scrum?

עם scrum, המוצר נבנה בסדרה של איטרציות באורך קבוע הנקראות sprints שנותנות לצוותים מסגרת לפיתוח התוכנה בקצב קבוע. אבני דרך – כלומר, סוף של ספרינט – קורים לעיתים קרובות, ומביאים איתם תחושה של התקדמות מוחשית עם כל מחזור אשר מתמקד וממריץ את כולם. ("השראה מתמשכת" לניצחון!) איטרציות קצרות גם מחזקות את החשיבות של הערכה טובה ומשוב מהיר מהבדיקות.

צמצום בעלויות הנלוות, קבל גמישות מירבית ואף פעם אל תחמיץ את המועד

מאז 2008 מטודולוגית ה-Scrum הפכה למטודולוגיה המועדפת לרוב המכריע של הפרוייקטים. אנו מעדיפים להשתמש בה בפרויקטים גדולים ודינמיים, שממשיכים להשתנות בקצב מהיר או בפרויקטים שבהם הזמן הוא שיקול קריטי.
 
במהלך השנים צברנו ידע מעמיק במטודולוגית ה-Scrum ואנחנו מתגאים לעבוד עם מיטב המומחים בתחום, הם לא רק מובילים ביעילות את הפרוייקטים אלא גם תורמים לידע של החברה בתחום.
 
בנוסף עבדנו קשה על-מנת להתאים את התהליך שלנו לפרוייקטי מיקור-חוץ – וזה השתלם בגדול כאשר סיפקנו פרויקטים לחברות המובילות במשק!

עוד טיפה על סקראם (Scrum)

כפי שצויין זוהי מטודולוגיה איטרטיבית ומתרחבת שתוכננה לבניית פרוייקטים במהירות וגמישות. Scrum עובדת במסגרות זמן קצרות ומוגדרות מראש, כאשר בכל חלון זמן מסופקת גירסה עם תכונות חדשות.

מטודולוגיה זו יצרת קשר צמוד בין המפתחים לבין ה Scrum Master ומנהל הפרוייקט. שלושת השותפים מסתמכים על תקשורת קבועה על-מנת ליישם את הדרישות בחלון הזמן הקרוב, להבין את כל שלב בתהליך הפיתוח ולדווח על התקדמות.

אתה מעוניין לספק מוצר בזמנים מהירים יותר מבלי לפגוע באיכות המוצר? אתה מעוניין בתפוקה גבוהה יותר? תן לנו לעזור לך.

היתרונות של MyApp בניהול תהליך ה-Scrum

התחלה מהירה

מטודולוגיית ה-Scrum מאפשרת להתחיל לעבוד ממש מהר. במהלך הסבב הראשון אנחנו מכינים בראשי פרקים את הדרישות לחלון הזמן השני, ומכינים את הארכיטקטורה של הפרויקט. על-מנת לזרז את תהליך הפיתוח אנחנו ממכנים את תהליכי העבודה ותהליכי ניהול התקלות.

תמורה להתחלה מהירה

מטודולוגיית ה-Scrum מדגישה את הצורך העסקי בכל חלון זמן של תהליך הפיתוח, מה שמאפשר לתת גירסה ראשונית של המוצר בזמן קצר מאוד. לאחר תחילת הפרויקט, צוות ה-Scrum שלנו יספק הדגמה של המוצר תוך ארבעה שבועות (חלון הזמן הראשון והשני).

גמישות במבנה הפרויקט

להבדיל ממטודולוגיית Waterfall המסורתית, מטודולוגיית ה-Scrum מעודדת שינויים וגמישות במהלך תהליך הפיתוח, אפילו בשלבים מאוחרים. אנחנו מיישמים פרקטיקות מוכרות על מנת ליצור שקיפות בתהליך ניהול הדרישות, ניהול המשימות ומכלול הצרכים של הפרויקט.

 

שקיפות וחיזוי תוצאות

מטודולוגיית ה-Scrum נשענת על שקיפות על-מנת להצליח. אנחנו מפשטים תהליכי פיתוח ואיפיון מורכבים ומציעים דוחות מותאמים אישית על-מנת שיהיה נוח וקל לעקוב אחרי התקדמות הפיתוח, לראות את התקלות והאתגרים העומדים בפני הצוות.

ניהול סיכונים

הגישה שלנו נותנת משקל גבוה לניהול סיכונים במהלך חיי הפרוייקט. יש לנו פרוטוקולים מוסדרים שמאפשרים לזהות את הסיכונים בשלבים מוקדמים של הפרויקט ולנקוט בצעדים האופטימלים על מנת למזער אותם ולהבטיח את הצלחת הפרויקט.

מנהלי ה-Scrum הטובים ביותר
אנחנו מתגאים להצהיר שאנחנו עובדים עם מנהלי ה-Scrum הטובים ביותר בשוק. אנחנו תמיד משקיעים בלימוד הצוות לגבי מטודולוגיות העבודה החדישות והיעילות ביותר ומפתחים כלים על-מנת להתמודד עם האתגרים ביתר יעילות.

להקל על מנהל הפרויקט

מנהלי ה-Scrum שלנו מיומנים ומוכשרים בנטילת חלק בתפקידי מנהל הפרוייקט. מנהלי ה-Scrum שלנו מפקחים ושולטים על תקציב הפרויקט, לוחות הזמנים, התכולה והאיכות, בנוסף הם עוזרים למנהל הפרויקט לרכז את הדרישות ולנהל את שיחרור הגרסאות.

מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר

תהליך ה-Scrum של MyApp מיישר קו עם מטודולוגיות ה-Scrum המוכרות והמאושרות. בעקבות הנסיון שצברנו הוספנו רבדים נוספים אשר עוזרים לנו לספק מוצרים איכותיים יותר.