השירותים שלנו

פיתוח תוכנה מותאם אישית

שירותי פיתוח תוכנה על ידי מיטב המהנדסים

חברת MyApp מציעה קשת רחבה של שירותי פיתוח תוכנה לכל התחומים העסקיים.

באם מדובר בחברת הזנק או בחברה מבוססת, ביכולתינו להשתלב בכל שלב של חיי פיתוח התכונה: משלב הרעיון, ניתוח עסקי, אב-טיפוס והפיתוח עצמו.

שירותי פיתוח תוכנה על-ידי מיטב המהנדסים

היתרונות של MyApp בפיתוח תוכנה

אז למה כדאי לבחור דווקא בנו

תהליך פיתוח איטרטיבי ממזער סיכונים.  מטודולוגיית ה-Scrum שלנו מאפשר לנו לבנות מערכות תוכנה מורכבות, להתמודד בקלות רבה יותר עם שינויים בדרישות ולמסור מוצר איכותי יותר בזכות מחלקת בדיקות התוכנה שלנו.

תפעול פשוט וחווית משתמש. בראש סדר העדיפויות שלנו מומחי ה-UX שלנו יוודאו שהאפליקציה שלך תספק חווית משתמש מושלמת, אינטואיטיבית עם מעבר חלק בין המסכים – ממכשיר נייד או מחשב נייח. בדרך כלל אנחנו מתחילים בבניית ה-UX על מנת ליצור חווית משתמש איכותית.

שמירה על קניין רוחני.   ב-MyApp אנחנו לוקחים מאד ברצינות את נושא השמירה על קניין רוחני. בגמר הפרוייקט, תהיה הבעלים היחיד של הקוד וכל תוצר אחר של הפרוייקט.

אחריות. כל חוזה שנחתם כולל סעיף התחייבות המתייחס לתקציב וללוח הזמנים המתוכנן. כמו-כן אנחנו מציעים 180 יום שבהם ניתן יהיה לתקן תקלות שהתגלו במוצר.

איכות ללא פשרות. נצל את צוות ה-QA שלנו והמומחיויות שלו כדי לבנות מוצר מעולה. אנחנו מתמחים בסוגים רבים של סוגי בדיקות ידניות ואוטומטיות ומשלבים אותן היכן שאנחנו מאמינים שהן יכולות לשפר את איכות המוצר.

מהנדסים מהשורה הראשונה. אנו מתגאים ברמת העובדים שלנו ומשקיעים כל הזמן בהכשרה שלהם ובהסמכה שלהם על-ידי הגופים המובילים בתעשייה שבינהם, Scrum Alliance, Microsoft, ISTQB, Oracle, MongoDB ואחרים